• info[@]ebruliorganizasyon.com.tr
  • 0 (534) 010 96 96

Nikah Organizasyonu

Nikah Organizasyonu

En hususi günlerimizden kabul edilen nikah günlerimizde her şeyin mükemmel olması için yapılması gereken nikah organizasyonu hizmeti almaktır. Bu organizasyon hizmetleri sayesinde nikah gününüzde değişik konseptler ile güzel bir gün geçirebilirsiniz. Nikah organizasyonları oldukça çeşitli olarak düzenlenebilmektedir. Bu sebeple de aslında bu hususi günlerin oldukça daha keyifli ve anlamlı olması sağlanabilmektedir. Sizlerde nikah günlerinizin oldukça daha eğlenceli ve eğlenceli geçmesini istiyorsanız hepimiz ile iletişime geçerek bu alanda sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Nikah Organizasyonu, Evlilik sonucu alındıktan sonrasında belki de aklınıza gelen ilk şey her şeyi tek tek sırasıyla gerçekleştirme olacaktır. Hazırlanan listenin en başında düğün tarihinizi tespit etmek ve dilediğiniz tarihte düğününüzü yapabilmek amacıyla nikah gününü alabilmek olmalı.

Düğün ve nikah tarihinize ne kadar acele karar verip işlemlerinizi başlatırsanız, düşündüğünüz tarihte nikah kıydırmanız o kadar daha kolay ve kolay olacaktır.

Düğün, Organizasyon ve nikah dairelerinin yoğun bir uygulaması bulunduğunu ve aynı tarihte sizler gibi evlenmek isteyen bir fazlaca çiftin daha olacağını unutmayıp ona göre hareket etmelisiniz.

Nikah günü zamanı almak amacıyla dosyanızda yer alması ihtiyaç duyulan bir takım belgeler önceden eksiksiz bir halde hazırlanmalıdır. Nikah amacıyla hazırlanacak evraklar arasında; nüfus cüzdanlarınızın asılları ve fotokopileri, altışar adet resim, Nüfus Müdürlüğü’nden temin edebileceğiniz uygar durumunuzu halinizi bildiren kayıt örnekleri, aile hekimliğinizden almanız gereken evlenmeye dair bir esenlik bozukluğu olmadığını bildiren sıhhat raporu en başta temin etmeniz gereken belgelerdir.

Unutmayınız ki nikah işlemleri amacıyla yukarıda bildirdiğimiz belgeler haricinde belediyelere göre farklılık gösterebilmektedir. Önceden araştırma ve incelemesini kendiniz yapmalısınız!

Düğün havasında geçen nikah töreni için… Yeni bir yaşama masal diyarında başlamak isteyen çiftler, hayallerini yakınları ile paylaşırken, masalımsı bir atmosferde nikah töreniyle evliliğe ilk aşamasını atıyor.

Yemekli düğün gerçekleştirme isteyen; fakat bütçesi elverişli olmayan çiftler için düğünleri aratmayacak nitelikte, iki saat süren nikah kokteyl ile bu özel ve güzel günü unutulmaz kılıp, yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.